Melyik rendezvény ez?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy minden éven rendeznek továbbtanulási börzét vagy ilyesfélét a Millenáris Parkban, ki mit szeretne merre és így tovább... El szeretnék menni majd erre a "kiállításra", csak nem tudom pontosan minek nevezik ezt és mikor szokott lenni körülbelül. Annyit megtehetek én is, hogy figyelem a Millenáris programjait a felvételi határidőig, de örülnék ha valaki megírná nekem válaszban két szóban hogy valóban a Millenárison rendezik-e ezt meg, vagy ha nem akkor hol másutt és körülbelül mikor szokott lenni. Mennék tovább egyetemre és van is konkrét elképzelésem, de többet szeretnék tudni és csak a TV-ben hallottam arról, van ez a program.
2013. szept. 23. 18:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!