Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik iskolát érdemes választ...

Melyik iskolát érdemes választanom?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendezvényszervező lenni. Melyik főiskolát vagy egyetemet válasszam? Köszi a válaszokat előre is! :)

2013. máj. 10. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Külföldön akarsz vele dolgozni?
2013. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Az iskolát itthon szeretném elvégezni és utána körülbelül 2-4évig itthon dolgozni. Ha már szereztem tapasztalatot és van esetleg referenciám akkor lett szó külföldi munkavállalásról. De elsődlegesen a hazai pályán gondolkozom.
2013. máj. 10. 14:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudod, erre itthon nem nagyon van kereslet. Akik ebben dolgoznak, azoknak óriási szerencséjük volt hogy el tudtak helyezkedni! Mert legtöbbször aki rendezvényeket szervez, annak egyébként más foglalkozása van a cégénél, csak rá testálták ezt a feladatot is. Szűk a piaca ennek a foglalkozásnak.


De nem le akartalak beszélni, csak gondoltam megosztom a tapasztalataimat! Sok sikert!

2013. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Ház akkor ez talán egy picit veszett ügy...Szerinted akkor mit tudna kezdeni egy ilyen kis szervez-rendez mint én? Nagyon szeretem ezt csinálni. Jönni menni "intézkedni" stb. Akkor talán marad az eredeti felállás a föci töri szakos tanárnő. Bár jobban elememben lehetnek az előbbi munkahelyen azt hiszem.
2013. máj. 10. 14:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Tanárként biztos nem lesz pörgős a munka! A helyedben én nyelveket tanulnék, mert azzal később több mindent tudsz majd kezdeni! Én ügyintéző titkárnő voltam és mellette kellett rendezvényszervezést csinálnom. Egyrészt nagyon rosszul fizető állás volt, főleg azért mert a rendezvények miatti túlórákat sosem fizették ki, másrészt nagyon nehéz ebben is elhelyezkedni, mert szinte mindenki ezt akarja csinálni akinek nem piacképes a végzettsége.
2013. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát abban biztos vagyok hogy sem a fenti állásból sem pedig a tanárkodásból nem fogok meggazdagodni! :) Viszont a földrajz és a töri a másik nagy szerelmem szóval valószínűleg a tanári pálya felé fogom venni az irányt. Tudom mik az előnyei és a buktatói de nagyon szeretném csinálni legalább annyira mint a rendezvényesdit. A kreativitásomat meg kiélem valahogy máshogy(persze csak akkor ha lesz kedvem/erőm a sok dolgozat javítása után :) )
2013. máj. 10. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Idegen nyelvre nagyon hajts rá.

Főiskolán tudsz tanulni, de ott is csak turizmus-vendéglátás meg ehhez hasonló szakon, fősulin nincs konkrétan ilyen, hogy "rendezvényszervező".

Valamint OKJ-re tudsz elmenni, ha konkrétan ilyet akarsz tanulni, ami általában 1-2 éves vagy a között van, de azzal szart sem érsz, mert azt csak itthon tudod hasznosítani az OKJ-t, országon belül, meg amúgy is, ezzel a szakmával itthon semmi esélyed. Szóval külföldön kéne gondolkodnod, meg gyűrj rá az idegennyelvre.

2013. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod! :) Ráfekszem a nyelvekre és majd talán lesz valami ebből. Ha más nincs marad tanárnénis dolog. :)
2013. máj. 10. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!