Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kellene és hol tanulnom...

Mit kellene és hol tanulnom hogy számítógépes grafikus legyek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 17 leszek. Photoshopot 12 éves korom óta hasnzálom, és nagyon jó vagyok benne. terveztem több logót, eladtam is párat. webdizájnt is tudok készíteni vele. A kézügyességemmel sincsen gond. Informatikát nagyon szeretem. szeretnék később ezen az ágon dolgozni, mert imádom, és állítólag jól lehet ilyesmivel keresni. mit kell és hol tanulnom? ( utálom a matekot ) és mi a pontos neve ennek az ágnak, minek tudnék elmenni a tudással amit leírtam? köszi!

2013. szept. 23. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Elektronikus ábrázolás (grafikus, webdesigner) szakot kell elvégezned, 6 féléves, BKF-en, Kaposvári Egyetemen, EKF-en tanítják.
2013. nov. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen tantargyakra mennyek ra jobban? Matekot utalom es3mas vagyok.. Az nagy gond? Info angol 5os
2013. nov. 17. 00:14
 4/7 anonim ***** válasza:
minek kéne ide matek? maximum ha informatikusnak mész akkor kell, de akkor nagyon.... tölts le egy operatív tantervet, legtöbbször alkalmassági és gyakorlati vizsga is van, rajzolás meg ilyenek
2013. nov. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a rajztanárom mesélte régen hogy ő Kecskemétre járt a főiskolára rajztanári szakra és ott voltak a szobatársai és az egyik aki ugyan úgy rajztanári diplomát kapott ő nagyvárosban azt hiszem Debrecenben kapott állás ilyen számítógépes játékfejlesztőnél ahol számítógépes játékoknak tervezi a megjelenését és egyéb más dolgokat.
2013. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát inkább digitális ábrázolás mint rajztanári, azzal el tud menni marketing osztályra, weblapkészítéssel foglalkozó céghez vagy szinte bárhova mert már minden multinak van weblapja, grafikusnak, logótervezőnek akár saját vállalkozásba is. Ps-re nem hiszem, hogy rajztanárin nagy hangsúlyt fektetnének.
2013. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rajz tanari semmibkeppen sem! Utalom a muveszet tortenelmet es magat a tanaribszakmat us. Mar most logokat tervezek es weboldalaknak dolgozom hobbibol designerkent ezert gondoltam hogy ossze kotom a jovomet a hobbimmal.
2013. nov. 17. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!