Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyi számítógépes tudás...

Mennyi számítógépes tudás kell egy grafikus képzésre? Illetve milyen követelmények vannak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 10:55
 1/3 anonim válasza:
Szia! én is szeretnék annak menni. Én 11 éves korom óta weboldalakat, logókat készítettem hobbiból, és vagy fő iskolára szeretnék menni vagy OKJ-s képzésre rosszabb esetben.Programok kezelése, számítógépes alap tudás szerintem alap követelmény. Ajánlom éretségiz infóból legalább közép szinten, és akkor meglepetés nem nagyon érhet.Szerintem az fontos hogy légy kreatív és ha mész, ne a pénzért menj mert nem lesz motivációd és nem fogsz szép koncepciókat össze rakni és dobhatod a képzést a suttyba. A legfontosabb az önbizalom, számítógépes tudás, és hogy legyél tisztába a trenddel, csinálj otthon logókat, terveket hogy meg lásd milyen is. Sok sikert kolléga!! /16,5 F
2013. nov. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Azóta elkezdtem egy grafikus OKJ-s szakmát. :)

Első évben nagyon sok kézi rajzot készítettünk eddig, amit teljesen az alapoktól kezdtünk szinte. Készítettünk linómetszeteket és rézkarcokat, ehhez hasonló mély- és magasnyomású technikával ismerkedtünk meg. Második évben tervezik a gépen lévő programok használatát.

2014. jan. 8. 18:40
 3/3 anonim válasza:
Hajra!! Uziben leirnad hogy mennyire tetszik eddig? Es hogy munkat bisztositanak-e stb? ')
2014. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!