Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pécsi középiskolákról vélemény...

Pécsi középiskolákról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nyolcadikos vagyok és még nincsen konkrét elképzelésem. Angol vagy földrajz szakra szeretnék menni gimnáziumba. (olyat is hallottam már hogy nincs is sehol földrajz szak)

Eddig a Babitsra, Janusra, Nagy Lajosra és esetleg a Leőweyre gondoltam. Kollégiumi lehetőségekről is kérem, aki tud válaszoljon! Minden infó, vélemény, személyes tapasztalat segítene :) Előre is köszönöm!



2013. szept. 24. 16:47
 1/1 anonim válasza:
Szia! :) Látom, hogy szeptemberben írtad ki a kérdést, úgyhogy gondolom, már eldőlt, melyikeket jelölöd. Én a Janusba jártam, tavaly végeztem, ha gondolod, írj nyugodtan, ha arra esett a választásod :)
2014. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!