Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi Gazdaság és Gazdálk...

Nemzetközi Gazdaság és Gazdálkodás MSc Corvinus mit gondoltok? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Kedves Fórumozók, elsősorban attól kérdezném értelemszerűen ezt a kérdést, aki oda járt vagy már felsőbb, másodéves az msc szakon a Corvinus Nemzetközi Gazdaság és Gazdálkodás szakon. Szerintetek ha alapszakon nem fejeztem be egy g-karos képzést, és sok alaptárgy hiányzik, de egy t-karos (nemzetközi tanulmányok) diplomával felvesznek erre a mesterszakra, a 2 év és az ott tanított tárgyak elvégzése után a vállalatok számára értékes potenciális munkavállaló leszek, illetve jó közgazdász válhat belőlem? Láttam hogy több szakirány közül lehet választani, én nekem a nemzetközi pénzügy és vállalatgazdaságtan lenne a legjobb, arról esetleg tud valaki írni részletesebben is? Mennyire hasznosítható, gyakorlatias gazdasági, vállalati tudást ad át a szakirány? Illetve mennyire veszik úgy hogy persze mindenki a g vagy k-karról jött nagyon pro mindenből, matekból, vagy meg is alapozzák az átadandó tudást? Ez a fő kérdésem amúgy és bocs hogy hosszúra sikerült, de mennyire alapozzák meg azt a nki vállgazdos és pénzügyes tudást amit tanítanak ott, át adják az alapoktól kezdve (pénzügytan számvitel stb alapjai) vagy egyből rád ömlesztenek egy haladó szintet még alapozó bevezető órák sincsenek az első hetekben? Köszönöm a válaszokat

2013. szept. 25. 16:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!