Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megérné passziválni a második...

Megérné passziválni a második félévet?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a fősulit nyelvi szakon de mivel nekem új a nyelv és túl darálós a tempó félek, hogy ha magamtól tanulok se tudnám rendesen elmélyíteni, hogy megmaradjon, ezért azon gondolkoztam hogy a második félévet passziválom és magántanár segítségével nyelv vizsgázok és így talán nem lenne olyan durva a nyelv tanulás mint most, mert még a kezdő csoportba is mindenki valamilyen vizsgával már rendelkezik csak én nem, így nekik minden könnyebben megy. Nektek mi a véleményetek erről?

2013. szept. 30. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem tudsz nyelvet akk minek olyan szakra mentel? Am ha túléled a vizsgaidőszakot nagyobb bukasok nélkül akk sztem felesleges passzivizalnod.
2013. szept. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Melyik nyelv?

Azért próbálj megcsinálni egy teljes évet

Utána passziváltass

2013. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van év végén nyelvi alapvizsga? Én a helyedben kihúznám addig, hogy lássam, hogy milyen szintre kéne eljutni. Én anglisztikára jártam, hasonló problémám volt, de nem passziváltam, inkább erősebben ráfeküdtem, sok szabadidőmet erre áldoztam, és végülis elég jól felhoztam a szintet.
2013. szept. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen nyelvről van szó?

Én is nyelvszakon vagyok, de egyéb okok miatt kellett passziválnom, nyáron eljártam tanárhoz, de rosszabb volt most visszamenni.

2013. szept. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Passzív félév csak időhúzás semmi más. Ellustít, hogy majd magántanárral a saját tempómban stb. Sokkal egyszerűbb most ráfeküdnöd, és belehúznod, simán be lehet hozni, itt még doppingol is hogy meg kell hogy legyen.
2013. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!