Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi nélkül tanulhatok...

Érettségi nélkül tanulhatok szakmát? Milyet?

Figyelt kérdés
12. osztályban buktam meg.

2013. okt. 1. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyat amihez nem feltétel az érettségi. De jobban jársz ha leérettségizel, mert oké hogy egyes szakmákhoz nem feltétel de sok munkahelyen elvárás hogy legyen mellette érettségid, vagy is nagy előny.
2013. okt. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Csak azt hittem menni fog az érettségi, de nem. Megpróbálhatnám mégegyszer, de akkor már inkább csak azt tanulnám, amire valóban szükségem van a munkámban.
2013. okt. 1. 09:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Annak idején ráérősen álltam hozzá a dolgokhoz, azért mentem gimibe, hogy majd csak kitalálom mit szeretnék, de azóta kissé bonyolódtak a dolgok..
2013. okt. 1. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézzél olyan OKJ-s tanfolyamokat, ahol 8 vagy 10 osztály a jelentkezés feltétele.
2013. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Matekból nem mentél át?

Nem akarod megpróbálni még egyszer?

Tanárral felkészülsz és hátha összejön.

2013. okt. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2-ből eleve nem is mehettem, mert buktam, a maradék háromból pedig csak egy sikerült :(

Szóval osztályt is kéne ismételnem.

2013. okt. 1. 12:02
 7/7 anonim ***** válasza:

És estin sem tudod megcsinálni?

Később még nehezebb lesz

2013. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!