Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kertészmérnök szeretnék...

Kertészmérnök szeretnék lenni, de nem tudom h utána mi lesz belőlem, mi lesz a munkám, és kell e hozzá nagyon tudni a MATEKOT? KÉMIÁT? Vagy elég alap gimnáziumi ismeret?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem kell semmit annyira tudni. Biológia, Kémia, Matek talán amit érdemes tanulni. Hát ha elvégzed a kertészmérnökit, utána kertészmérnök lesz belőled nem?


Nem ismerem konkrétan az elhelyezkedési lehetőségeket, de ha szerencséd van mondjuk bevesznek valami kertépító, parképítő céghez, vagy magad is alapíthatsz ilyet. Vagy sztem elhelyezkedhetsz kertészetben, arborétumban is, és ott mondjuk ellenőrzöd a növényeket stb. De még biztos van sokminden.

2009. nov. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!