Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kertészmérnök Bsc után van...

Kertészmérnök Bsc után van lehetőség vegyészmérnök Msc-t végezni? Tudom kreditelismertetés kell meg elég bonyolult, de van rá esély?

Figyelt kérdés
Most próbálok utánajárni, de ha van esetleg valaki aki többet tud a témával kapcsolatban és tudna segíteni, nagyon hálás lennék.
2011. máj. 19. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon valószínűtlen. Más egyetem, más kar, teljesen más kreditrendszer.

A vegyészmérnök Msc képzések közül pedig egyik sem oylan, ami összeegyeztethető a kertészmérnöki képzéssel.

Nem mondom, hogy ne próbáld meg, de az esélyed hogy sikerüljön nagyon csekély.

Egy harmadéves vegy.mérnök hallgató

2011. máj. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A felvi.hu szerint ez még kreditelismeréssel sem lehetséges. Fent van az oldalon egy mesterképzés kereső, és nem írja ki a lehetséges MSc szakok közt a kertészmérnökit.

De azért hivatalos szerveknél vagy az adott iskolában érdeklődhetsz, ők tudnak a legbiztosabb infót adni.


Azt még hozzátenném, hogy nekem a környezetmérnöki BSc közben jutott eszembe, hogy "hű, de jó laborban lenni", viszont van sok vegyészmérnök ismerősöm, és bár nekünk is van laborgyakorlatunk, közel sem annyi, mint a vegyészmérnököknek (a labor-nemtudásommal leginkább a szakmai gyakomon szembesültem, amikor a legegyszerűbb laborméréseket is részletesen be kellett tanítaniuk nekem :S). Szóval az MSc előtt én megcsinálok egy vegyészlaboráns OKJ-t, reménykedem, hogy az már ad majd egy biztos gyakorlati alapot is.

2011. máj. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!