Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzeti Közszolgálati Egyetem!...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem! Sziasztok! Jelenleg Szlovákiában tanulok közigazgatást, most vagyok végzős. Mesterképzésről szeretnék kérdezni!?

Figyelt kérdés

Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy szerintetek mennyi a valószínűsége, hogy felvételt nyerek a NKE- közigazgatás-tudományi karárá. Nemzetközi igazgatásra szeretnék. A vizsgaforma motivációs beszélgtés. Valamint arra lennék még kíváncsi, kell e külömbözeti vizsgát tennem? Vagy esetleg külön el kellene végeznem majd néhány vizsgát is?Ha hasonló helyzetben vagytok , vagy csak segítenétek nagyon megköszönném . Valamint még az lenne a kérdésem , hogy hol lehet megnézni a NKE-KIK alapképzésre vonatkozó tantárgyakat?

Köszönöm a válaszokat !!!



2013. okt. 6. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdést tettél fel, mert ez pont olyan oktatási terület ami országonként nagyon eltér(het) még kontinentális jogrendben is. Mert hiába nemzetközi igazgatás, azért nagy számban vannak olyan tárgyak amik a magyar közig felépítésére, jogszabályaira vonatkozik. Szóval ezt e legjobb ha magától az NKE KIK tanulmanyi.KTK@uni-nke.hu emailcímen kérdezed meg.
2013. okt. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom , akkor irok is Nekik :))
2013. okt. 8. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!