Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosira, emelt biosz és...

Orvosira, emelt biosz és kémia érettségire, jövőre, hogyan/miből készülhetek fel a a legjobban, ha nem fakultáltam be ezeket a tantárgyakat, és nincs pénzem magántanárra?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 18:50
 1/1 anonim válasza:

Hát elég nehéz lesz egyedül..próbáld meg utólag felvenni őket fakultációra ha tudod ha meg nem itt van egy-két könyv ami biztosan segít az emelt szintű érettségikben:


Kémia:

-Mozaik Kémia 11-12 tk. [link]

-Mozaik Kémia 11-12 mf.

[link]

-Villányi Attila:Ötösöm lesz kémiából példatár+megoldások:

[link]


Biológia:

-Mozaik: Biológia érettségizőknek I-II:

[link]

[link]


Én ezeket ismerem amik jók emelt szintűre...de egyedül tényleg baromi nehéz felkészülni mind2-re főleg emelt szinten.Szóval szerintem,ha teheted dolgozz egy kicsit szünetekben,nyáron és akkor lesz pénzed magántanárra vagy próbáld meg utólag fakultációra felvenni őket.De azért nem lehetetlen felkészülni egyedül csak nagyon kitartónak és szorgalmasnak kell lenni,Sok sikert kívánok hozzá! :)

2013. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!