Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan szer amitől jobban...

Van olyan szer amitől jobban belemegy a tananyag a fejembe?

Figyelt kérdés
Kérlek kiméljetek azoktól a válaszoktól hogy csak lekell ülni..egyszerűen nem tudok tanulni..Aki tud ilyenről annak előre is köszönöm a válaszát!
2009. nov. 9. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Igen, pl a rendszeres sport és fizikai terhelés segít koncentrálni, aztán a jól bevált módszerek, csoki, koffein illetve úgy tanulsz hogy a tananyagot szakaszokra bontod bekezdésekre és megpróbálsz minnél több kérdést feltenni rá miután egy szakaszt elovastál.


Mi volt miért volt hogy volt stb.


Minnél több az anyagban a logikai összefüggés és minél kevesebb a száraz adat annál könnyebb tanulni.


Próbálhatod vizuális módszerekkel is pl powerpointba beírod a tananyag szakaszait és folyamatábrát készítesz.


A hangos olvasás is segíthet..

2009. nov. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azokkal nincs bajom töri irodalom meg amik vannak valamiért azok mennek de mondjuk egy közgáz az nekem halálom...szóval jó lenne valami bogyó amit beveszek és hiphop elovlasom kétszer meg bemagoltam:D magolni sohase tudtam :(
2009. nov. 10. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
memolife-ot probáld ki.
2009. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az EZO élet magazinban olvastam, hogy a tanulás közben végzett maszturbáció is fokozza a tanulás hatékonyságát ;)
2009. nov. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves 4/4 válaszoló! 10 perce röhögünk az EZO újság baromságán.Köszönjük a vidám pillanatokat,de azért azt tanácsoljuk dobd a kukába ezt az újságot! :D
2013. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!