Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt történelem érettségihez...

Emelt történelem érettségihez vannak kidolgozott tételek a neten, olyan ami részletes?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondolok:

[link]

Ez nagyon részletes. :)



(Sajna nincs arra pénzem, hogy drága könyveket vegyek.)


2013. okt. 9. 22:30
 1/5 anonim válasza:
Az emelt töri érettségi előtt pár hónappal mindig kiadnak egy könyvet, amiben ki vannak dolgozva a központilag kiadott szóbeli tételek, és nem drága, 1000 Ft körül van. Én is ezt használtam, amikor én emelteztem töriből. Ha ezeket a tételeket kiegészíted, akkor simán meglesz.
2013. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Erre a könyvre gondoltam:


[link]

2013. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Illetve a másik ilyen könyv: [link]


Itt látod, ez mennyire részletes:

[link]


Van több más kötet is, amiben kidolgozott tételek vannak, de ha nem az adott év tematikája alapján van kidolgozva, akkor igazából inkább az írásbeli esszékre készüléshez jobbak.


Persze a netről is be lehet sokmindent gyűjteni, pl. a Fazekas honlapjáról: [link]


Arra mondjuk nem árt figyelni, hogy központilag nem tételeket, hanem tematikát adnak ki, amin belül a tételcímek azért változhatnak, előre nem tudhatóak. Persze azért 90%-ban simán meg lehet tippelni, egy adott témakörön belül milyen tételek lesznek.

2013. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tavasszal lesz egy Törimaraton nevű, 4 napos rendezvény a Corvinus töri előkészítőjén belül, ott minden tételt kidolgoznak nektek, illetve előadások keretében ki is egészíthetitek az ott hallottakkal. Ezeket a tételeket netről le lehet majd szedni. Én abból készültem, 100% lett a szóbelim. :)
2013. okt. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. nov. 25. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!