Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit ajánlanátok? Hol, milyen...

Mit ajánlanátok? Hol, milyen szakokon tanulhatnék tovább?

Figyelt kérdés

Idén végzek a gimimbe, és még nem vagyok teljes biztos benne, mit is szeretnék. Szeretek írni, utána nézni dolgoknak, szervezni, irányítani. Viszont nem szeretek szerepelni, lámpalázas vagyok. Média és kommunikáció szakra gondoltam, hogy újságíró vagy szerkesztő legyen belőlem. Hasonló szakot tudnátok ajánlani, amit élvezhetnék?

Nem kérek lehúzásokat, hogy abból van egy csomó, felesleges szakma, meg nem tudok majd elhelyezkedni, stb.

Csak az válaszoljon, aki tud valami hasonlót ajánlani. Nem szeretnék elsiklani valami felett, ami esetleg érdekelhetne, azért kérdezem meg itt is.

Előre is köszi a tanácsokat:)



2013. okt. 13. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is végzős vagyok.


Elég magas a ponthatár államin (mivel fix) és kapcsolatok nélkül iszonyú nagy szerencse kell hozzá,hogy elhelyezkedj.


[link]

2013. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!