Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ajánlanátok nekem olyan...

Ajánlanátok nekem olyan akvarisztikáról szóló könyveket amikből sokat tanulhatnék?

Figyelt kérdés
van akváriumom, van egy nagyon alaptudásom már. de szeretném továbbfejleszteni :D hogy az én halaim legyenek a legboldogabbak a világon ^^
2011. jún. 22. 01:26
 1/9 Salx Narval ***** válasza:
2011. jún. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tomcatt ***** válasza:

Én innen töltöttem le ezt a könyvet pdf be.

Kicsit régi de sok mindent meg lehet belőle tudni egy kezdőnek.

Csak regisztrálni kell az oldalon de az is gyors és egyszerű. *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pasaréti Gyula-Pethő Pál Zoltán-Illyés Csaba :Akvarisztika c. könyve nekem nagyon tetszett.tálán 2010 kiadás.több oldalon ismerteti az akvarisztika alapjait majd 70 növényt és közel 180 halat ismertet.
2011. jún. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja és nagyon tetszik ez a hozzá állas :),
2011. jún. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az akvarisztika.info.forum-on is van sok letölthető cucc.

Viszont maguk a fórumok is nagyon jó források.

Egyrészt aktuálisabb dolgok vannak benne, mint a régebbi könyvekben. Másrészt egy egy témát sokkal jobban, mélyebben, "testre szabottan" tárgyalnak (-unk) ki, mint a könyvek.

Az egyik hátránya, hogy évekre visszamenőleg érdemes elolvasni az adott témakört, de úgy iszonyatos mennyiségű infót lehet összeszedni.

A másik hátránya, hogy sajnos sok a dilettáns versenyző, akik meggyőző stílusban adják elő a hülyeségeiket, és kezdőként nehéz ezeket kiszúrni.

2011. jún. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dick Mills: [link]


Gina Sandford-Akvárium: [link]

2011. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. jún. 22. 14:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha lerakod a horgászvizsgát ott minden alapot megtanítanak, és ajánlanak könyvet is. Akváriumot nem tanítanak, de ha fejleszteni akarod magad, tágasabb információkhoz jutsz.
2011. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát eszem ágában sincs lerakni a horgász vizsgát :D én szeretem a halakat, nem fogom őket horgászni...


amugy nem tudtam hogy lehet akváriumot tanítani :D:D

2011. jún. 22. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!