Hova menjek továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Pest megyében lakom (Vác,Göd,Dunakeszi,Újpest,Pest) valaahol it a környéken kéne (a környéket ugyértem hogy kb. a zárojelbe leirtak vagy közel ezekhez).. 4,7 - 4,8 az átlagom :) de nem kitűnő.. nemtudom még merre menjek továbbtanulni.. ajánlanátok valamit?

2013. okt. 22. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A 4,7-4,8 egész jó átlag, ezzel szinte akárhova felvesznek, ha írsz egy jó központit. Első körben azt lenne jó tisztázni, hogy mi az ami érdekel. Nyelvek? Biosz? Esetleg matek? Mert akkor olyan sulik irányában kellene gondolkodni....

Konkrét sulit nem tudok írni, nem igazán ismerem a fővárosi/főváros környéki sulikat.

Előre is sok sikert mindenhez. :)

14/L (9. osztály)

2013. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. okt. 22. 21:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Esetleg van Szentendrén is gimnázium
2013. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En az Ujpesti Konyves Kalmanba jartam, es nagyon szerettem, az atlagoddal meg van is eselyed. Ott van meg a Babits, a nagy vetelytarsa a Konyvesnek, de az is nagyon jo gimi, igy rosszat sajnos nem tudok mondani.
2013. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha leírod, hogy kb milyen irányba szeretnél tanulni, szívesen leírom, hogy Vácon milyen suliba érdemes menned, ha az közel van neked:)
2013. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hogy erted hogy milyen kirányba?:) és vác közel van igen. gödi vagyok
2013. okt. 24. 15:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Szent László Gimnázium-Budapest-Kőbánya itt van több szak is nézz utána.

Eötvös József Gimnázium-Budapest-Belváros-Lipótváros

Madách Imre Gimnázium-Vác

Leöwey Klára Gimnázium-Budapest-Ferencváros

Radnóti Miklós Gimnázium-Dunakeszi(ez 0.os előkészítős vagyis 5 évig kell járnod oda)


Remélem segíthettem.Mindenképpen nézz utána ezeknek a suliknak a neten.

2013. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5. vagyok


Úgy értettem, hogy pl. magyar, biosz, valamilyen nyelv, stb :D

2013. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7.köszii:) 5.és 8.uu nemtommég..:s
2013. nov. 3. 21:37
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Váci Madáchot annyira nem ajánlom, hacsak nem akarsz magadból egy semmit nem tudó r*bancot/strébert csinálni.. Ott konkrétan ez a két választás van, vagy beilleszkedsz, vagy kizárnak és nulla élettel kijárod a 4 évet (vagy átmész más suliba, elég sokan mennek el onnan így). Felkészíteni nemigazán fognak ott semmire, az oktatás színvonala az általános iskolánál kb. 15%al magasabb.. Eredményeid nem lesznek a 4 év alatt, egy normális érettségit se esélyes, hogy le tudsz tenni, maximum heteken át tartó magolással.

Egy 4,7-4,8al inkább célozz meg egy Boronkayt, még akár a sima gimit is, azzal is többre viszed:) De akár ott vannak a nulladikok is és a környezetvédelmi is :)

2013. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!