Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan döntsem el hogy minek...

Hogyan döntsem el hogy minek tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy gimibe vagy szakközépbe menjek vagy milyen szakmát szeretnék tanulni ?

2013. okt. 24. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézz utána különböző szakmáknak, gondold át miben vagy jó és mi okoz örömet. Ismertségi körödben is kérdezősködhetsz, hogy ők minek tudnának elképzelni, így is szerezhetsz ötleteket, végső esetben a pályaválasztási tanácsadó is segítségedre lehet.

Viszont ha nagyon nem vagy biztos magadban, és nincs olyan szakma ami kifejezetten érdekelne, akkor a gimi megfelelő, mert továbbtanulsz és időt nyersz a döntésig. Vannak különbőző OKJ-s tanfolyamok, ahol elsajátíthatsz később a munkádhoz szükséges tudnivalókat.

2013. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ha abszolúte semmi ötleted nincs,menj gimibe.Én is azt teszem.....:DD 14/L
2013. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is a gimi mellett döntöttem!:) De ha el is mész valamilyen szakra nem kell rágörcsölni hogy most ezt kell csinálnom életem végéig jót kell választanom.. persze fontos hogy jól válassz.. de attól még hogy elvégzel egy szakot, bármi lehet belőled!:)
2013. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!