Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatikán belül milyen...

Informatikán belül milyen lehetőségek vannak amivel el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
Informatika területen szeretnék tovább tanulni, érettségi után. Pontosan az informatikán belül milyen szakkal lehet jól elhelyezkedni és mivel mennyit lehet keresni? Másik kérdés. Logisztikai ügyintéző ként milyen lehetőségeim lennének?

2013. okt. 29. 23:43
 1/2 Csxeba ***** válasza:
Informatikusból sok van, de mégis keresik őket folyamatosan, szóval viszonylag jók a lehetőségeid elhelyezkedás szempontjából. Viszont sokat kell otthon gyakorolni a suli mellett, ha jó programozó akarsz lenni, mert a suliban csak az alapokat adják meg neked, igazán profi csak önerőből lehetsz. Szerintem ez egy tipikusan olyan terület, ahol a szabadúszók sokkal jobbak, mint pl az egyetemi tanárok :D + a saját "stílusodat" kell kialakítanod, ezt elég nehéz kifejteni, de ha elkezdesz programozni, akkor egykettőre megérted :D
2013. okt. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a gazdasági informatikus elég jó, programozóként üzleti területen jól el lehet helyezkedni. Már az egyetem alatt keresni kell a gyakornoki pozíciókat, mert sok helyre előny, ha már van valamennyi szakmai tapasztalatod. Nagyon kell hozzá az angol nyelvtudás, és a német is előnyös. Ha ezek nem mennek, hiába jó valaki, nagoyn korlátoltak a lehetőségei. Kezdő fizetés szerintem kb. bruttó 250-300 körül van, 5-8 év tapasztalattal bruttó 800-900 sem irreális.
2014. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!