Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Választás előtt. Hogyan tovább?

Választás előtt. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy fontos kérdésem. Ideje lesz egyetemet választanom lassan és kicsit bizonytalan vagyok. Szeretnék a Debreceni Egyetemre menni mivel az van közelebb és dicsérik is és kis korom óta oda akarok menni. Abban szeretném a segítségeteket kérni hogy először is a Debreceni vagy a Szegedi egyetem a jobb biológiai téren. Debrecenbe az Orvosi Laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikusira mennék azon belül az orvosi lab.ra.. Utána lehetséges a laboratóriumi kutató mesterképzés? Szegeden is vannak ilyen lehetőségek?

2013. nov. 3. 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Nem tudom, hogy végül hogy döntöttél :)

Ám mesterképzés OLKDA -ra csak Bécsben van, Magyarországon nincs. Sokan vannak, akik elvégzik az OLKDA -s BsC -s képzést (ami 4 év) és Vegyész MsC, vagy Mol. biol. MsC -n folytatják tanulmányaikat.

Hogy döntöttél végül?

2014. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!