Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 16 évesen esti tagozat lehetsé...

16 évesen esti tagozat lehetséges? Mi ennek a menete, hogyan válthatok esti tagozatra nappaliról?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és nem nagyon szeretek nappali tagozaton tanulni... igazából az osztályközösség se jó,órákon nem tanulunk semmit mert fegyelmezés folyik végig ,nem akarok megint megbukni ugyan (többek közt ez miatt is) !! :/ A sulimban van esti tagozat is,de nem tudom hogy ez csak felnőtteknek van -e vagy ,hogy hogy van egyáltalán ez az egész. Kérlek titeket segítsetek! :)

2013. nov. 3. 13:35
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom aktuális-e még a kérdésed de azért leírom amit tudok. Anno nekem csak úgy sikerült átmennem estire hogy betöltöttem a 18. életévem. Azt hiszem most ez az életkor csökkent 16-ra. Be kell menned a tanulmányi osztályra és megkeresed azt a tanárt aki az esti/levelező szakot vezeti és ezeket elmondod neki :) Ő segíteni fog hogyan tovább. Kapsz egy papírt amit ki kell töltened és alá kell iratnod az osztályfőnököddel,tesitanároddal ( hogy vissza vitted a könyveket, leadtad a diákod és a testnevelés felszerelésed) Szóval ha körbejártad ezeket akkor be iratkozhatsz esti tagozatra. :) Nekem kicsit hosszadalmas volt a procedúra, de a beiratkozás része már pikk-pakk meg volt. Remélem tudtam segíteni!

2014. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! Én most veresen néztem ki a fabricziust ,de a honlapon egyszerűen semmi sincs fenn... :\ de budapesten jobb lenne egy... Csak valahogy nem találok...
2014. ápr. 21. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!