Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Esti tagozat, lehetséges? FONTOS!

Esti tagozat, lehetséges? FONTOS!

Figyelt kérdés

Most töltöttem be szeptember-ben a 18 életévemet, tehát akkor ki iratkozhatnék az iskolából és el mehetnék esti tagozatra? Nem szeretném nappalin folytatni, mit tudnának tenni mégis? Tanköteles vagyok igen, de megbüntetik a szüleimet? Hisz már betöltöttem a 18 év életévemet, tehát nagykorú vagyok.

Ez mégis akkor hogy van?


2011. okt. 16. 19:36
 1/1 anonim válasza:
Utánanézel, h mikor tudnának átvenni estire, ha szerencséd van félévkor megoldhatod. Elveszik talán a családipótlékot, de most abba a pár hónapba nem hal bele senki. Nekem is ígyvolt, én még 18évem előtt mentem át estire, meg akartak büntetni, de volt fellebezés vagy mi, és annyira elhuzodott(fél év), hogy mire oda értek már 18voltam:D
2011. dec. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!