Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tizedikben érdemes egyetemi...

Tizedikben érdemes egyetemi nyílt napra menni?

Figyelt kérdés
22-én lesz a BME-n egyetemi nyílt nap, ahová nagyon szeretnék elmenni. Megéri már idén ,vagy elég a 11. évfolyamban ?:)

2013. nov. 4. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég 11 vagy akár 12-ben is vagy soha.


A kari tájékoztatóra szerintem ne menj be, de izelítő eladásokra mindenképpen, mert azok tényleg érdekes tudnak lenni azok számára, akiket érdekel. (Az általános kari tájékoztató semmit nem mond meg csak, hogy a BME ennyira meg annyira pro - ezt majd hallgathatód reghéten eleget)

2013. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Arra nem is akartam bemenni :) A felvételi tájékoztató érdekel amit adnak ,plusz a standok ,meg a karokon tartanak előadásokat :)) Te esetleg oda jársz?^^
2013. nov. 4. 21:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát idén kezdtem, igen. De 12-ben (amikor én voltam) tényleg nagyon szörnyű volt az általános kari tájékoztató, ahol egy órán keresztül is magukat fényezték (még akkor is ha van mire büszkének lennie a BME-nek).

Amúgy pl. kaptok térképet is, azt érdemes elrakni (bár majd később is kaptok valamit, de azért nem árt).

2013. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!