Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha infót tanulok 11. -ben de...

Ha infót tanulok 11. -ben de nem érettségizek belőle, és mondjuk én csak 3-as vagyok belőle, az számít valamit a tovább tanulásban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a 11. év vége számít, de azok a tantárgyak is, amikből nem érettségizek?
2013. nov. 4. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Infó biztos nem számít.

Nem direktben az érettségi tantárgyak számítanak, van egy kis eltérés: a magyar, matek, töri és választott nyelv addig megegyezik (de nem muszály eleve abből a nyelvből érettségizned, amit beszámítatsz). És ehhez jön még egy természet tudományos tárgy (vagy kettő, de akkor csak az utolsó év számít). Infó nem ttt szóval az teljesen mindegy.

Amúgy pedig pl. nyelvből vagy ttt-ből nem biztos, hogy 11-12 lesz az utolsó 2 évi jegy.

2013. nov. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha nincs terved vele, akkor nem számít. A magyar, a történelem, a matek, egy nyelv és egy term. tudományos tárgy utolsó két évének érdemjegye számít akkor, ha a felvételi pontokat a tanulmányi pontokból számolják.

Ha nem, akkor csak a két felvételi tárgy %-os eredményét duplázzák. Jelenleg ez a helyzet.

2013. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!