Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki valami jó szakmát...

Valaki valami jó szakmát ismer a továbbtanulásra?

Figyelt kérdés
Helló. 13 éves vagyok és a továbbtanuláson gondolkozom. Esztergom felett Garamkövesden élek szlovákiában, de magyar vagyok. Az átlagom jelenleg 2.72 Igy bekerülhetek éretségivel végződő iskolába. Azt szeretném itten megkérdezni hogy milyen jól kereső szakmákat lehet itt kitanulti Esztergom környékén. Lehetőleg olyanokat mondjatok ami nincs több mind 1 órára esztergomtól. Szerintetek az Elektronika/Gépészet jó szakma? Csak mert az iskolatanácsadó ezt ajánlotta. Mivel Szlovákiában élek ezért van még egy és fél évem eldönteni. Elképzelésem nagyon nincs hogy hova. Köszönöm a válaszokat előre is!

2013. nov. 6. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már általánosban sikerült elérned ezt az átlagot, akkor szerintem nem fogsz átmenni az érettségin. Egyébként is minek az neked? Az elektronika és a gépészet mind seggelős fizikára alapuló szakmák, neked pedig nem nagyon erősséged a tanulás szerintem. Válassz olyat ami inkább gyakorlati tárgy és nem kell hozzá sok ész. Szakács vagy valami ilyesmi.
2013. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy simán átmegyek ugyanis szlovákiában lakok és itt változtattak és javitom a jegyeimet. Ez érettségi meg fontos ha például saját vállalkozásod lessz és felvegyél embereket
2013. nov. 7. 10:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a sértő választ...
2013. nov. 7. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!