Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SOS. Sürgősen szakmát kell...

SOS. Sürgősen szakmát kell választanom! Nem tudom melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Szülők állják a tanfolyamot, ezért kaptam haladékot. Olyat szeretnék, ami versenyképes, jól lehet vele keresni(viszonylag).

Gondoltam hegesztő, cnc...de nem tudom igazából.


2013. nov. 5. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát semmit se tudni rólad, mit tanultál idáig, van-e érettségid, mi érdekel, mennyi idős vagy, hol szeretnél majd dolgozni... Valami kapaszkodó azért kellene, hogy véleményt lehessen írni!
2013. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, érettségim van. Inkább valamilyen speciális műszaki terület érdekelne. Egy szakmában szeretnék jó lenni.
2013. nov. 5. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Villanyszerelő szakma kelendő és még egész biztosan sokáig az is lesz. Hegesztőként nehezen fogsz boldogulni, nem kapkodnak értük. A CNC jó fizető szakma, de mellé nem árt ha beszélsz angolul vagy németül, hogy ha külföldi jobb lehetőséged adódik akkor tudj menni. Ugyanis nem összehasonlítható a kinti bér a hazaival.

Ha érdekel a raktározás, szállítmányozás, akkor a logisztikai szakma is jó irányvonal lehet. Mellé egy targoncás jogsival.

2013. nov. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!