Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyit nőhet idén a ponthatár...

Mennyit nőhet idén a ponthatár? (kereskedelem és marketing szak)

Figyelt kérdés
A Kérdésem az lenne, hogy ha tavaly 240 pont volt Bgf-en a kereskedelem és marketing szak akkor mennyire durván fog ez idén nőni valószínűleg, mondjuk egy 130 pont növekedés nem várható igaz? Ahogy számolgattam rossz esetben kb. 380 pontom lesz jobban 420 körül. Mi az esélye hogy felvesznek fizetősre? (Egyébként évvégre két nyelvvizsgával és legalább egy emelt szintű érettségivel fogok rendelkezni, tanulmányi jegyeim között egy darab 4-es lesz (max.) többi ötös.)

2013. nov. 7. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez az érettségiktől függ.
2013. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván függ az érettségiktől ezzel mindenki tisztában van, de hogy volt már korábban példa ilyen jelentős pont növekedésre?!
2013. nov. 8. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt. És csökkenésre is volt. Tavaly az én szakomra 422 volt a ponthatár, idén 295.
2013. nov. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
szerintem ne nagyon aggódj. tényleg volt már ekkora pontugrás, de nem a fizetős szakokra jellemző, főleg nem kermarkra. oda egyszerű bejutni, és bent maradni sem valami nagy ügy,én legalábbis pénzügy számvitelesként semmi erőlködést nem látok az évfolyamszintemen. azt persze hozzá tenném,hogy nem lesz egyszerű munkát találnod... sokkal jobban ajánlanám a pü-t, alkalmazott közgázt, vagy akár a gazdmen képzést. én legalábbis pénzt nem adnék ki egy ilyen szakra
2013. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nem lesz egyszerű munkát találni és sokan alibi szaknak tartják, de engem ez érdekel, szóval még talán a gazdmen az ami érdekelne, de a kermark az álom. Pü. egyáltalán nem érdekel ill. alkalmazott közgazdaságot is néztem, de én ink. a reklám szektroban szeretnék elhelyezkedni ahhoz viszont ez kell.
2013. nov. 9. 07:20
 6/6 anonim válasza:
Szia!:D Jól értem, hogy 2014 szeptemberében induló képzésre jelentkezel?
2014. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!