Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek mérnöknek vagy...

Szerintetek mérnöknek vagy fizikusnak tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Igazság szerint a fizika az ami érdekel, de mérnökivel jobban eltudnék helyezkedni... nem vagyok 5ös tanuló, ha akarok akkor sikerül összehoznom csak lusta vagyok ezért 3,9-4 es átlagom szokott csak lenni.
2013. nov. 8. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

A 3,9-4-es átlagot konkrétan fizikára érted,vagy az összes tantárgyra együtt?


Fizikus szívesebben lennél,mint mérnök?Vagy,magad se tudod igazán?


Én magam azt gondolom,hogy mind a kettővel el lehet helyezkedni.

Próbáld meg amelyik jobban érdekel.Bár mindkettőhöz fizika kell,de melyiket csinálnád szívesebben.

2013. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Összegezve van olyan átlagom, de 2.-os vagyok tehát 3. meg 4.-ben terméseztessen jobban fogok tanulni.

Igen az a baj hogy magam sem tudom, mert egyrészt rettentően érdekel a modern fizika, de viszont mérnök is nagyon szívesen lennék, csak ugye mérnökin nem tanulnám annyira a fizikát mint ha kimondottan fizikusnak tanulnék.

Egyébként Fizikával hol lehet elhelyezkedni?

2013. nov. 8. 20:44
 3/6 A kérdező kommentje:
Az jó ötlet lenne hogyha elvégezném a mérnökit, és utána még tovább mennék modern fizikát tanulni?
2013. nov. 9. 08:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz ötlet,bár akkor még jobb lenne ha utána valahogy párhuzamosan tudnál velük foglalkozni.(Illetve,ha az egyik valahogy nem jön össze-elhelyezkedés,vagy akármi-akkor ott a másik).

Esetleg ha elvégeznéd az egyiket,és a másik maradna hobbinak?Az hogy tetszene?


A modern fizika amúgy tényleg nagyon érdekes ;)

2013. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még csak annyit,hogy kérdezted,hol lehet még fizikával elhelyezkedni.

Hát,én nem vagyok olyan pályán,meg ilyesmik,de tudok egy oldalt,ahol angolul vannak tippek.

Gondolom tudsz angolul,vagy ha nem érted,akár le is fordíthatom neked.Nem tudom mennyit segít:

[link]


Én hirtelen csak annyit tudnék mondani hogy: fizikatanár,mérnök,fizikus.Illetve a fizikának,mivel vannak ágazatai (asztrofizika,magfizika,részecskefizika stb.)ezért választhatsz szakterületet is.

2013. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nagyon sokat segítettél! :)
2013. nov. 13. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!