Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén töltöm a 20 at szeretnék...

Idén töltöm a 20 at szeretnék OKJ-S tanfolyamra menni tanulhatok még nappalin?

Figyelt kérdés
A következő tanévben kezdeném el a tanfolyamot azaz 20 éves koromban lehetséges még hogy nappalin tanuljak?
2013. nov. 13. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Az OKJ-s tanfolyamra akkor mész amikor jól esik. Illetve ahogy az iskola szervezi. Ezek fizetős iskolák. Kivétel ha első szakmád lesz. De akkor olyan iskolát kell keresned ahol van lehetőség ingyen tanulni.
2013. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen de bizonyos korhatár felett csak esti tagozaton lehet az én kérdésem az volt NAPPALIN lehet-e?! Most fejezem be az első képzésemet tudom, hogy megy csak változtattak rajta és ezért tettem fel a kérdést;)
2013. nov. 13. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!