Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen az Eötvös József...

Milyen az Eötvös József gimnázium? (BP)

Figyelt kérdés
7.-es vagyok és már elkezdtem gondolkodni. Jó lenne ha tudnátok segíteni. Szívesen mennék oda mert nagyon jókat hallok róla. Az átlagom az 5,0. De leginkább a közösségre lennék kiváncsi:) Előre is köszi;)

2013. nov. 16. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
akit ismerik és oda járnak szeretik :)
2013. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. nov. 16. 19:32
 3/14 anonim ***** válasza:
4%
A legjobb a Szinyei Merse Pál gimnázium, de második helyen holtversenyben van az Eötvös és a Fazekas, szóval egész jó.
2013. nov. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

ha jol tudom az eotvos nem versenyistallo:0

szeretnek nagyon jo baratokat talalni majd ott is:)

2013. nov. 16. 20:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb a Szinyei? a top 100-ban sincs benne.. oda járok, és nem versenyistálló. első vagyok :)
2013. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A Madách (Gimi) is jó
2013. nov. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
sokaktol hallom:) igen a madáchon is gondolkodom;) mindenkinek koszi akik válaszoltak!
2013. nov. 16. 23:32
 8/14 anonim válasza:
100%

Mindenképp!! Az egyik legjobb iskola, amit ismerek! (Több ismerősöm jár ide, és anyukám is eötvösös volt.) A közösség fantasztikus, életre szóló kapcsolatokat teremthetsz! :) a továbbtanulási arány eléggé magas, tehát alapból könnyebben jutnál be egy jó egyetemre. Ha nyolcadikosan felvételizel, akkor ráadásul könnyebb bekerülni is, nekem sajnos 4.9es átlaggal nem sikerült bejutnom 6. után.. Viszont hajts rá a matekra, mert én inkább reális iskolának tudnám mondani, de ha humános vagy is megállhatod a helyed! Sok sikert!!:)))

(Továbbá ajánlom a Toldyt, és a II. Rákóczit (én rákóczis vagyok, és ha neked fontosabb szempont a közösség, akkor nyugodtan jelöld meg!)

2013. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
koszonom szepen:) 8. utan mennek.
2013. nov. 17. 10:22
 10/14 anonim ***** válasza:
8%

Én vagyok aki a Szinyeit ajánlotta.

Most Fazekasos vagyok, de 3 éve még Szinyeis voltam.

A Fazekasosok szociális érzéke konvergál a nullához, a tanulmányi eredményeik pedig nem annyival jobbak, hogy megérné ide járni. Hidd el, a Szinyei az egyik legjobb gimnázium jelenleg Budapesten, nyilván egy szűrés jót tehetne neki, de így is megállja a helyét.

2013. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!