Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesti gimnáziumba szeretné...

Budapesti gimnáziumba szeretnék menni. Eötvösben gondolkodom. Vélemények, tanácsok érdekelnek! (? )

Figyelt kérdés

Anyukám ágán az egész család a budapesti Eötvös József gimibe járt. Így tudom, hogy ott a közösség és a programok tényleg nagyon jók, és az épületbe is beleszerettem.

Csak van egy kis bibi: én inkább magyaros vagyok, az Eötvös pedig reálban erős. Arról pedig nem is beszélve, hogy felvesznek-e.

Hasonló erősségű gimnáziumok érdekelnek, lehetőleg erős humán képzéssel (inkább Budán, de az nem olyan fontos).

Előre is köszönöm az ötleteket, véleményeket! :)

Egy jövőre felvételiző lány.



2013. júl. 7. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért a magyar tanárok többsége is elég jó az Eötvösben. Jelentkezz az F osztályba, az a humán.
2013. júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2013. júl. 10. 21:46
 3/13 anonim válasza:
Hááát, ott inkább a reál tantárgyokra helyezik a hangsúlyt, illetve a reálos diákokat jobban küldik versenyre meg hasonlók. Én is magyarfaktos voltam, de tavaly már az is necces volt, hogy indul e egyáltalán magyar fakt, mert nagyon kevés diák volt érdekelt az ügyben. Egyébként nincsenek is jó magyartanárok ott, nekem tiszta szerencsém volt hogy kifogtam a legjobbat (ő viszont messze felülmúlta az összes tanárt az eötvösben, imádtuk:) )
2013. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Batran gyere az Eotvosbe ..:)) egyszeruen imadom.:) ezert a kozossegert erdemes reggel felkelni:') itt SENKIT SEM szoritanak ki. modern

a human itt is eros ! a tanarok eszmeletlen jol magyaraznak !

gyere az Eotvosbe egy alom lesz:'D

(kilencedikbe vagy hetedikbe mesz?)

2013. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat! :)

Szándékomban áll oda felvételizni, csak kérdés, hogy fölvesznek-e.

Kilencedikbe.

2013. aug. 22. 22:07
 6/13 anonim válasza:
Én is az Eötvös F osztályt célzom meg,és csupa jót hallottam róla. Egyik ismerősöm is oda jár,és szereti. :)
2013. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szerintem én is az F osztályba jelentkezem!:)
2013. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szintén az F osztályt célzom meg :D
2013. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ajjaj mennyi vetélytársam akad;)

Nem, csak viccelek. Remélem mindenkit fölvesznek, aki tényleg nagyon szeretne oda járni.:)

2013. dec. 18. 15:19
 10/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nektek hány pontos lett a felvételitek?Nekem 90 pontos lett +5,0 átlag.Remélem,hogy bekerülök.Én szintén a humán osztályban gondolkodtam,viszont a reál osztály sem teljesen érdektelen számomra. :)

14/F

2014. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!