Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » (Kőbányai) Zrínyi Miklós...

(Kőbányai) Zrínyi Miklós Gimnáziumról vélemény?

Figyelt kérdés
Nyelvi előkészítő,Idegenforgalmi szak milyen? mindenképp nyelvi ek.ra akarok majd menni,most vagyok 8.os vagy Idegenforgalom. Mi az iskoláról a véleményetek?
2013. nov. 17. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
nyekes osztalyba sorsolnak. en altalanosba jarok 4 eve, imadtam mind a 4 evet, korrekt iskola, ajanlani tudom.
2013. nov. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem túl erős gimnázium, a HVG idei rangsorában semmilyen kategóriában nincs benne a 100 legjobb hazai középiskola között. Közepes tanulóknak való (ezzel nem leszólni akarom a közepes tanulókat).

Ha Kőbánya, akkor egyértelműen Szent László Gimnázium; az ország 957 középiskolája közül a 34. legjobb.

2013. dec. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!