Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A kőbányai Zrínyi Miklós...

A kőbányai Zrínyi Miklós Gimnázium jó iskola?

Figyelt kérdés
Gondolok pl:tanárok, milyen a hangulat, a közösségi élet stb.
2013. okt. 27. 11:49
 1/5 anonim válasza:
Szia!:) Én most vagyok kilencedikes.. azaz kicsivel több mint 2hónapja járok oda! De már nagyon imádom és semmi pénzért nem mennék el!:) Tanárok? Mint minden iskolában itt is vannak szigorú, kevésbé szigorú, rossz és jó tanárok is:) Nekem óriási szerencsém volt mert csak egy rossz tanárt kaptam.. azaz 10-ből 1 rossz! Szerintem ez nem túl rossz arány:) A hangulat remek! Nem tudom voltál-e ezen a héten nyílt napon!? Nem jött át annyira hiszen egy csomó szülő és kis gyerek (nyolcadikos testvérére gondolok!:DD) volt ott ezért még a kaja szüneti zenét is hanyagolnunk kellett:c I love Zrínyi stúdió!! Legjobb zenéket nyomják!:) Többnyire mindenki kedves és barátságos!:) Nagyon szerethető iskola és a tanítás is rendben van!:)
2013. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és nehéz volt bekerülni? milyen átlaggal vettek fel?
2013. nov. 7. 19:54
 3/5 anonim válasza:
3-4es tanuló voltam, de pontosan már nem emlékszem az átlagra!:(
2013. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Iden vegzek a Zrinyibe, imadtam mind a 4 evemet. Tanarok korrektek, diakok normalisak, szinvonal normalis, csak ajanlani tudom.
2013. nov. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
énis ezt a kérdést szerettem volna feltenni. és milyenek az órák?milyen a tesnevelés óra?
2013. dec. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!