Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Grafikus szeretnék lenni és...

Grafikus szeretnék lenni és van is hozzá kreativitásom és rajztudásom (bármit lemásolok) de sajnos nem tudok képzeletből rajzolni. Ettől függetlenül van esélyem grafikus szakmát szerezni? Grafikus képzésen megtanítanak képzeletből rajzolni?

Figyelt kérdés
Az értelmes válaszokat várom !
2013. nov. 17. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ne vedd sértésnek, de szerinted hol van a kreativitás abban, hogy nem tudsz képzeletből rajzolni? Az jó, ha van tehetséged és jól rajzolsz, de a másolás képessége édeskevés.
2013. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
A grafikus képzésen már elég késő "megtanulni" képzeletből rajzolni (akik odamennek már elég profik ebből),szerintem most kezdj el járni rajztanárhoz/rajzórákra.A sok gyakorlás általában megindítja a fantáziádat,egy idő után jönni fognak az ötletek.
2013. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mármint úgy értem hogy amit elképzeltem nem tudom teljesen jól ( tökéletesen )lerajzolni.
2013. nov. 17. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

(2. vagyok)

Akkor is azt javaslom járjál rajzórákra,mert így tudod ezt a hiányosságodat csiszolni.Igen,tudom hogy macera tanárhoz járni,cipelni a rajzokat,órákig ülni és "firkálni",drága is.DE!Ha tényleg grafikus akarsz lenni,akkor rá kell hajtanod,sok gyakorlás után már fejből is tudsz szépet alkotni.

2013. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
46%
ne halgass az előző válaszolókra. Grafikus szakra 2 féle ember szokott jelentkezni. 1. aki tud rajzolni de nincsenek saját önálló ötletei. 2. Kreatív vannak ötletei csak nembírja megvalósítani mert nicsnemg hozzá a megfelelő rajztudása. Tapasztalatból mondom, hogy a tanárok miután megismernek eldöntik melyik részt kell fejleszteni az adott embernél és arra jobban összpontosítanak. De persze mind 2 téren rengeteget lehet fejlődni. A külön órás rajztanárt felejtsd el, hülyeség... Simán mehetsz grafikus szakra.
2013. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat !! rajz tanárhoz nem megyek mert annyi erővel veszek néhány könyvet és magamat is tudom fejleszteni voltam rajztanárnál és nem volt olyan jóó :/

utolsó!! nagyon megörültem a válaszodnak !! elfogok menni egy ilyen grafikus képzésre és meglátom mi lesz :DD

2013. dec. 5. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!