Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdekel az NKE nemzetközi...

Érdekel az NKE nemzetközi igazgatási szak, de nem vagyok túl nagy ORbán fan, csak, hogy finoman fogalmazzak. Nem nézik ott ki azokat akik nem Orbán hívek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogynem, bepoloskázzák a koleszt, és titkosrendőrség fogja figyelni minden lépésed.


Amúgy majd informáld le egy ilyen szakra járó ismerősöd, ha van, és döntsd el, hogy mennyire érdemes...

2013. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs ilyen ismerősöm, szóval ezért is kérdeztem. Hátha van,aki erre az egyetemre jár,és tud segíteni:)
2013. nov. 29. 00:54
 3/4 retkesbandi válasza:

Sajnos nem lehet anélkül bejutni. A beiratkozáshoz csatolni kell a FIDESZ/FIDELITAS párttagkönyvet, persze "nem hivatalosan", úgyhogy azt ajánlom, gyorsan lépj be valamelyiknek a helyi szervezetébe. Már csak az ismerősök miatt is, mert protekció nélkül nem fogsz bejutni (tudom, mert ide járok)!!!

Van persze, hogy becsúszik 1-2 "más véleményen lévő", de csak mutatóba, hogy ne érje vád az iskolát, hogy fideszes. De ők is inkább politikus rokonok (pl. Medgyessy unokája).

2013. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jézus, remélem ezt senki nem hiszi el. :D Én is ide járok, soha senkit nem érdekeltek a politikai nézeteim, nem is hallottam ilyen esetről. Lamperth Mónika is tanít az Egyetemen. :)
2015. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!