Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik BPi gimit válasszam,...

DekaS kérdése:

Melyik BPi gimit válasszam, azok szerint, akik Madách-ba vagy VPG-be járnak (és mindenkimás:D)?

Figyelt kérdés
4,7 átlaggal rendelkezem, nincs olyan tantárgy amit gyűlölnék, de, őszintén, csak a matekot, az irodalmat, nyelvtant és a törit szeretem. Budapesti vagyok, ez fontos:D a Madách-ot túl erősnek tartom, oda több szorgalom kell, én nem vagyok elég buzgó egy MADÁCHhoz. a VeresPálnére gondoltam még,de fontos lenne a közösség, és hogy humános suli legyen:)

2013. nov. 19. 19:48
 1/4 klopusz ***** válasza:

Én elkötelezett Madách-párti vagyok.

Szerintem nem túl erős az iskola, vagy ha az is, az oda járók nem veszik ezt észre. Lányom jár oda második éve, nem mondom, hogy széttanulja magát (napi 1,5, max 2 óra alatt végez mindennel), átlaga 4,5-4,6. Nem zseni a gyerek - bár jófejű -, csak olyan a hangulat és az osztályközösség, hogy nem megterhelő a tanulás. A tanárokra sem tudok sok rosszat mondani, persze nem minden "kerek", mint ahogy sehol sem.


Remélem, segítettem.

2013. nov. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Madáchos vagyok és nem érzem, hogy belepusztulnék a tanulásba. Jó suli, csak ajánlani tudom:)
2013. nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

VPG-ben követelnek, de érettségi alatt hálálkodni fogsz érte. Szerintem pont humán tárgyakból a legerősebb (van tagozat is)

A közösség mindenhol csak attól függ, megtalálod-e a saját társaságod. Nekem pozitív tapasztalataim vannak, és ismerek olyan társaságot, akik 2-3 évvel végzés után még mindig együtt vannak.

2014. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik lett végül?
2016. nov. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!