Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az létezik hogy múlt évben...

Az létezik hogy múlt évben majdnem 5-ös lettem matekból most meg bukásra állok?

Figyelt kérdés

Ebben az évben kaptunk egy új tanárt akivel keveset gyakorlunk de egy csomó 5 meg 10 pontos godát íratott. Ráadásul témazáró előtt nem is foglaltunk rendesen össze.Rendszeresen szoktam gyakorolni otthon is.

Jelenleg 2-re állok matekból. Mit csináljak? Ennél többet nem tudok tanulni már a 110%-ot nyújtom.



2013. nov. 21. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszéljetek az osztályfőnökkel és a tnaárral, hogy valamin változtassatok. Bár azt őszintén nem értem, hogyha gyakorolsz és tnaulsz, miért vagy kettes...
2013. nov. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tom Benko ***** válasza:
Nem biztos, hogy ez az új tanár hibája...
2013. nov. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát jó de ha egyszerűen nem gyakorlunk és otthon kell saját magamtól megtanulni mindent?! A legutolsó dogában is olyanokat kérdezett amit nem is gyakoroltunk órán. Más részt mindig szoktam anyámmal is gyakorolni de már ő sem tud mit kitalálni.
2013. nov. 22. 14:08
 4/6 Tom Benko ***** válasza:

Attól, hogy nem gyakoroltátok, még kérdezheti, ennek az a feltétele, hogy korábban megszerezhető ismeretről legyen szó. Ha kevésnek találjátok a gyakorlást, akkor kérjetek még feladatot, amit _önállóan_ oldhattok meg, illetve kérdezzétek meg, milyen feladatgyűjteményt ajánl, abból is lehet százszámra gyakorolni.

A problémába én is belefutottam, csak én a másik oldalról. Az elődöm elsunnyogta a tavalyi anyag egy részét, pont, amire nekem most építenem kellene. A tanulóknak arcfelépítés alapján adott jegyet (meglátásom szerint), aztán most jönnek a pofára esések...

2013. nov. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is. Szeptemberben új matektanárt kaptunk, tavaly 4-5-ös voltam matekból, most meg 2. Nálunk a tanár nem tud magyarázni és ő se foglal rendesen össze. Kedden írunk megint, szóval hétfőn megyek matektanárhoz. Hátha.. :)
2013. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ugynaez volt velem is.


félévig ötös

tanárváltás

majd havonta egyet romlott az átlagom

szerencsére jött az év vége igy kettessel befejeztem az évet

ha egy hónappal többet tart a tanév akkor buxfenc

2013. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!