Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Corvinusos alapdiplomával...

Corvinusos alapdiplomával CEU-s mesterszak?

Figyelt kérdés

Nemsokára kész vagyok a BA diplomámmal a Corvinuson. Pénzügy és számviteles vagyok. Arra gondoltam hogy a CEU-ra mennék mert amerikai diplomát is ad. Utána pedig ott maradnék PhD-t szerezni. Ami érdekel az az Economics és a Political Sciences. Valakinak van tapasztalata ezekkel a képzésekkel/a CEU-val? Vagy bármi ami hasznos lehet nekem?

Köszi előre is.



2013. nov. 22. 20:12
 1/1 anonim válasza:

Hát, ha lenne pénzed kifizetni a 1,2-1,8 milliós ösztöndíjat félévente, akkor igen, megéri a CEU. Számíts rá, hogy állami ösztöndíjas képzést nem indítanak, legalább is a felvi.hu szerint nem.


Itt található a CEU-s ösztöndíjas képzések listája: [link] (itt az intézménynél a Közép-Európai Egyetemet ki kell keresni)

Nem valami sok.

2016. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!