Melyik egyetemre mennétek?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha a távolság nem számítana: DE(Debrecen) vagy SZTE(Szeged) ? Érdekelnek érvek és ellenérvek.

2013. nov. 23. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha leírod a konkrét szakot, lehet, hogy releváns válaszok is érkeznek.
2013. nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, bocsánat, hogy nem írtam konkrétabbat! :( Okom volt rá, hogy így tettem fel a kérdést, azt figyeltem meg, hogy mikor túl hosszúra nyúlik sosem válaszolnak rá, így gondoltam, hogyha egy kicsit általánosabb talán többen is hozzá tudnak szólni. Másrészt még nem tudom pontosan melyik szakra fogok jelentkezni(ÁOK,GYTK,TTK érdekel a leginkább)... Majd legközelebb jobban odafigyelek, köszönöm az észrevételt!
2013. nov. 23. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szeged. Én Pécsre járok ÁOK-ra és a szegediekkel csak pozitív élményeim vannak. Nagy a tudásuk és kiemelkedő náluk a közösségi élet. A sportrendezvényektől kezdve a konferenciákig mindenhol ott vannak, és mindenhol jól szerepelnek. Továbbá Szeged nagyon diákbarát város.

A debreceniekkel jóval kevesebb közös élményem volt, mint a szegediekkel. A város sem olyan szimpatikus, mint Szeged.


Szóval, ha nem akarna mindenki pécsi lenni, és nem lenne halszagú a sörük, akkor bizony én szegedi lennék. :-P

2013. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szép érvelés, köszönöm szépen a választ! :)
2013. nov. 23. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!