Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE, BME hallgatók! Programte...

ELTE, BME hallgatók! Programtervező informatikus és mérnökinformatikusok. Valaki esetleg tud tárgylistát küldeni/mutatni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős középiskolában, informatika szakon tanulok. Mérnökinformatikus vagy programtervező informatikus szakon szeretnék továbbtanulni.

BME - mérnökinformatikus

ELTE - programtervező informatikus

SZE - mérnökinformatikus

Ezek az iskolák, szakok érdekelnek elsősorban. SZE tárgylistám van már hála, mivel ismerősöm jár oda, aki járt ELTE-re is programtervezőre. De ha esetleg valaki tudna segíteni mindkét szakról 1-1 tárgylistával annak nagyon örülnék. Vagy BME-n megegyezik a tárgylista a SZE tárgylistával?


És még egy olyanban esetleg tud valaki segíteni, hogy idén szerzek egy Oracle Academy Java Fundamentals vizsgát. Az esetleg valahol előnyömre válhat bármelyik szakon?:)



2013. nov. 23. 14:48
 1/3 czibles ***** válasza:

BME: Jövőre változik a tanrend, így amiket most találsz infókat nem 100%ban lesznek már igazak a tárgyakkal kapcsolatban.

[link]

2013. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

wiki.sch.bme.hu -> sok tárgyhoz ZHk, vélemények, ilyesmiket lehet találni - összehasonlításban segíthet.


Elte: [link]

[link] (szakirányonként)


Nem tudom gúglizni hogy nem tanultál meg eddig, de ideje lenne.

2013. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Megtanultam google-zni, de azokután hogy ismerősöm küldte el az ő tárgylistájukat így nem is gondoltam hogy olyan lazán meg lehet esetleg találni:s

2013. nov. 24. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!