Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak PE - MIK mérnökinformatikus szakról Veszprémben? Mennyire érdemes jelentkezni oda?

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én proginfón végeztem itt (70-80% a két szak között az átfedés), és meglehetősen vegyes tapasztalataim vannak, viszont sajnos nincs összehasonlítási alapom más egyetemekkel ugyanezen szakterületen. Összességében az biztos, hogy ugyan oktatnak hasznos dolgokat is, de nagyon sok haszontalannal szívatnak, és természetesen szakmailag kevés az, amit leadnak, ahhoz, hogy informatikussá váljál, de ezzel gondolom nem leplek meg, mert ez egy olyan szakma, ahol otthon a gép előtt tanul az ember legtöbbet.
2013. nov. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem, nem meglepő cseppet se. Már most is pluszba tanultam sok dolgot a programozással kapcsolatban ahhoz hogy normális szinten érezzem magam. De szeretnék mindenképp olyan helyre menni ahol több a hasznos mint a haszontalan dolog. És hát BME - mérnökinfó, ELTE - proginfó vagy PE - mérnökinfó (veszprémi) között gondolkodok. Csak összehasonlításra lenne szükségem ezzel kapcsolatban, hisz mindháromról sok jót hallottam. Mondjuk ELTE és BME közt vélemények alapján BME erősebb, de még PE jön szóba.
2013. nov. 25. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!