Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pedagógiai asszisztens tanfoly...

Pedagógiai asszisztens tanfolyamot érdemes 40 évesen elvégezni?

Figyelt kérdés
Szakmát szeretnék váltani, mert a kereskedelemben dolgoztam eddig, de fizikailag már nem bírják az ízületeim a gyűrődést, meg nem találok benne a lakóhelyemhez közel munkahelyet.Most ajánlotta egy ovónő, hogy érdemes ezt elvégezni.Csak éppen 120 ezer, és 6 hónapos, és nem tudom, hogy milyen kilátások vannak ebben a szakmában,nehéz ebben elhelyezkedni?Nem túl stresszes a gyerekekkel dolgozni?Van egy óvodás gyerekem ezért gondolom, hogy nem lehet könnyű 25 gyerekkel.
2013. nov. 27. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
A Pedagógiai asszisztens nem óvónő, óvodákban, iskolákban adminisztrációs munkát végez. Szerintem érdemes. Ha regisztrált munkanélküli vagy, támogatják a tanfolyamot.
2013. nov. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre a munkára leginkabb kozmunka sokat közvetítenek ki..... Amit en csináltam ebben a munkakörben: adminisztráció, gépelés, papir díszek es játékok készitése, termek, folyosók dekoralasa, takarítás, virág locsoltak, néha gyerekek felügyelete.
2013. nov. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előzőekhez hozzátenném, hogy egy nemrég készült felmérés szerint már erre a munkakörre is csak diplomásokat vesznek fel.

Szóval nem hinném, hogy érdemes lenne elvégezned, hacsak nem biztos és beígért, hogy kapsz vele munkát (bár a mai világban semmi sem biztos).

2013. nov. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem éri meg elvégezni. Hivatalosan elég lenne hozzá egy érettségi. De tény, hogy bizony általában diplomásokat vagy nyelvvizsga nyelvvizsga nélküli majdnem diplomásokat vesznek fel. Akkor még ott vannak a protekciósok meg akiknek van már tapasztalata ilyen téren pl. érettségizett dajkák.
2013. nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!