Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen munka az ahol fejleszti...

Milyen munka az ahol fejlesztik és kitaláják az elektronikus ezközöket (mobiltelefon, tablet) meg az ilyen uj találmányokat?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretnék ilyen helyt dolgozni! Miért nem hallom hogy mások is szeretnének?

Nagyon érdekel a tudomány!Suliba miért csak a Multat (történelmet tanulunk) miért nem tekintünk bele kicsit a jövőbe is? Talán mert nincs tul szép és hosszu jövője a földnek?


Ha sikerülhetne is ez a munka, nem tudnék válsztani, szüleim 10 éve turizmussal foglalkoznak és mindent bele adnak hogy mjad ha eljön az ideje átvegyem (Nővérem elment, bátyám készül elmenni). Nem tudnám ithagyni a szüleimet, de én nem szeretném ezt az életet élni. Nagyon szeretnék tudományos dolgokkal foglalkozni, nem vagyok valami jó tanuló a suliba, de ez szerintem főleg azért van mert a tanárok nem tudják felkelteni az érdeklődésem a tantárgy-ra.Középsuli 1.be járok (szerbiába) szerb suli, soha nem ment a szerb, de kémia meg matek 5ös, fizikám nincs, de azt is szeretem!

Azthiszem ez lesz életem legnagyobb döntése! honapok óta ezen jár a fejem, de nem tudok dönteni!

Talán legjobb lenne ha bátyám vagy nővérem megprobálná!

Ez a turizmus nagyon jol megy, mindenki panaszkodik hogy nincs pénz, ez nekünk nem probléma!

Érdekel még a programozás, de nincs kitől tanuljak, és itt az internetten meg már probáltam csak nem kapok választ a kérdéseimre, bármit kérdezek egy tapasztalt programozotól nem ugy mondja mindha most kezdeném hanem mindha egy másik tapasztalt programozoval beszélne, és igy semmit nem értek meg! És itt szerbiában ahol élek 100km-s körzetbe majdnem nincsennek magyarok, hogy tanitson valaki, még privát orákra is tudnák járni, de itt a faluba is csak 1800-2000 lakos van és nagyrésze semmit nem ért a gépekhez! :(


2013. nov. 28. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Van azért sok oldal, amit lehet nézegetni..

[link]

Programoztam úgy TurboPascalban, hogy sose tanultam, rengeteg időm ráment, de megcsináltam, amit akartam.

PICcelis akartam foglalkozni, de ott elakadtam, lehet rossz volt a fejlesztő készletem.. Egy darabig azért eljutottam, de az már a múlté.

Persze BASICcel kezdtem...

2013. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A programozás az inkább csak egy hobbim lenne! :)
2013. nov. 28. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Költözz Magyarországra. Ne foglalkozz a szüleid ötleteivel,mert később megbánod. Merj álmodni nagyot. Menj el ilyen egyetemre. Budapest, PPKE ITK Mérökinformatikus szak pont megfelelne neked. Ha van egy matek érettségid plusz infó v. fizika, akkor felvesznek. Miután felvettek azután lesz nehéz. Napról napra kell tanulni.
2014. nov. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!