Szerintetek mit tanuljak?

Figyelt kérdés
10. es vagyok tavaly elvégeztem egy nyelvi előkészítős osztályt (angol) most informatika hardveren vagyok tanulunk programozást gép szerelést stb. de nem tudom hogy tényleg ezt kéne e tanulnom. gondolkoztam azon hogy átmegyek vendéglátóipariba vagy kereskedelem/marketinges suliba és tanulom azt vagy mi lenen a legjobb? olyan szakmát szeretnék tanulni amiből később jól megtudok élni havi 300-500 ezer vagy akár többet is keresni érettségi után menni szeretnék még főiskola/egyetemre de nem tudom milyen szakközépbe tanuljak addig.

2013. nov. 28. 21:43
 1/1 anonim ***** válasza:
A vendéglátó, marketing telített szakma. Nagyon jó szerintem az informatika, abból meg tudsz majd élni ha diplomát is szerzel!
2013. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!