Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha sikerül majd leérettségizne...

Ha sikerül majd leérettségiznem az alábbi tantárgyakból, akkor szerintetek mivel lenne érdemes továbbtanulnom?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy még van néhány évem érettségiig, de már most elkezdtem azon gondolkozni, hogy mivel szeretnék később foglalkozni. Szeretnék történelemből emelt érettségit tenni, magyarból sima érettségit. Ezenkívül lenne egy német két tannyelvű érettségim, ami egy felsőfokú német nyelvvizsgát tesz ki kb. Szeretnék olaszból is emelt érettségit tenni, valamint egy angol középfokú nyelvvizsgát megszerezni. Tegyük fel, hogy mind meg lesz 80% fölött. Mivel lenne érdemes foglalkoznom, amivel sokat is kereshetek? Most néztem a légiirányítást, de nem tudom, hogy oda be tudnék-e kerülni. Válaszaitokat köszönöm. :)

2013. nov. 29. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkább légiutaskísérő, mint légiirányító. Az irányításhoz nem kevés reál tudás is kellene, azt pedig nem igazán emlegetted.
2013. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!