Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A felvin mikor fogják már...

A felvin mikor fogják már kiírni, hogy mikre lehet jelentkezni 2014 februárjában?

Figyelt kérdés

2013. dec. 2. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg december 14 körül, de a véglegesnek maximum december 31-ig kell megjelennie, ez a plafon.
2013. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
óó addig kilyukad az oldalam.. :D de köszi a választ :)
2013. dec. 2. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, inkább leírok mindent, amit ma a suliban mondtak: decemberben megjelennek a szakok, február 15.: jelentkezési határidő, febr. 24.: jelentkezés hitelesítése, július 9.: hiányosságok pótlása, július 23.: ponthatárok megjelenése, augusztus 05.: eredmények.
2013. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja hogy nektek elmondják... mi semmit sem tudunk... bocsánat kérdező, hogy érdemben nem tudtam válaszolni, a válaszolóknak meg köszönöm a felvilágosítást:) Sok szerencsét a választáshoz!:)
2013. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ó semmi baj :P egyébként én most is főiskolás vagyok, de be szeretném máshova is adni a jelentkezésem, és kíváncsi vagyok, hogy arra a szakra amit kinéztem magamnak, beraknak e ujjonnan emelt szintű érettségit a feltételekhez :\ ti mire akartok jelentkezni, és hova? :)
2013. dec. 2. 17:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm kérdésed, én Szegedet céloznám meg, a szakot illetőleg még magam sem tudom hova mennék szívesen..de hát van még két hónapom eldönteni, nem sietem el:-)
2013. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Augusztus 5 a ponthatárhúzás? Az nagyon késő...
2013. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát nem sietik el......
2013. dec. 20. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!