Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen informatikai szakmát...

Milyen informatikai szakmát lehet megtanulni érettségi nélkül?

Figyelt kérdés
Kis korom óta informatikával akarok foglalkozni, elsősorban grafikus illetve videó szerksztő szerettem volna lenni, de az anyagiak úgy alakultak, hogy el kellett mennem dolgozni, így a tanulás megrekedt a középiskolánál (11. osztályos vagyok). Most jelenleg a mekiben dolgozom 3 műszakban, és nem tudom, hogy fog-e menni így az érettségi. Erre az esetre szretnék felkészülni, tehát milyen info szakmát lehet tanulni érettségi nélkül ? Olyan érdekel amivel el is lehet helyzkedni és nem minimál bért fizet.

2013. dec. 2. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyet nem nagyon fogsz találni.

Az érettségi a minimum ami kellene és akkor el lehet valami OKJ-t kezdeni.

(Bár a valódi informatikát egyetemen oktatják, de ez már más kérdés, ha szerencséd van talán az OKJ-vel is találsz egy egész jó munkát.)

2013. dec. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Koncentrálj az érettségire. Anélkül sehol nem vesznek komolyan, és OKJ-s képzésekből is csak a gyengébbekre jelentkezhetsz.
2013. dec. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat, akkor az érettségi lesz a cél.
2013. dec. 4. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!