Milyen szakmát válasszak?

Figyelt kérdés

érettségin vagyok 11. osztályba járok és sajnos a Matek nem az erősségem olyannyira hogy Matekból 9.től mindig pótvizsgáznom kellett próbáltam ebben az évben Matektanárhoz járni de egyszerűen úgysem értem meg a dolgokat!(Pótvizsgán mindig át mentem ha jártam matek tanárhoz)

Más tantárgyból viszont erős közepes vagyok!

A Matekot már annyira nem bírom hogy úgy döntöttem át megyek szakmára, tudnátok nekem ajánlani valami jó szakmát?(amihez nem érettségi szintű matek kell)


-ahova érdemes el mennem..

Esetleg jól is fizet?


Előre is köszi!


2013. dec. 4. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom az esztergályos az ami jól fizet és annyira azért nincs szükség matekra. Egy buta ismerősöm is simán elment annak és egész jól keresett mialatt én tanultam...
2013. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pont az hogy esztergályosnak kell a matek, mivel nem saját feje után megy, hanem műszaki rajz alapján gyárt méretre dolgokat.
2013. dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!