Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idegenvezetés vagy újságírás?...

Idegenvezetés vagy újságírás? Szerintetek?

Figyelt kérdés
képtelen vagyok dönteni. az idegenvezetés azért érdekelne, mert szeretek utazni, könnyen tanulok nyelveket(német, angol már megy), szeretejm a történelmet szeretek emberek közt lenni, kommunikálni. az újságírás meg egyszerűen kisgyermekkorom óta álmom. a tanáraim szerint is van hozzá tehetségem... de melyik éri meg jobban? Köszönöm!!!
2009. nov. 22. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
idegenvezetés. újságírókból már annyi van, hogy képtelenség munkát találni
2009. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
átérzem:)én ugyanígy voltam csak 3 éve:)2 ponton múlt h nem újságíró lettem,így elmentem idegenvezetőnek,jövőre államvizsgázom turizmus-vendéglátás szakon:)
2009. nov. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek! és te hol tanulsz? (egyetem v. főiskola?) és szereted? nem bántad meg hogy nem újságírónak tanulsz? köszi:) (aki másodikként írtál)
2009. nov. 22. 17:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Miert kene valasztani? Az idegenvezetesrol amugy is azt olvasni, hogy nem allando melo.

Szoval en a helyedben azt csinalnam, hogy eloszor egy idegenvezetoi okj, es aztan-mar plusz pottal a zsebedbe- tovabb tanulni magyar szakon, es el helyezkedhetsz ujsagirokent. (Engem is ezek (is)erdekelnek).

2010. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!