Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ezért többletpontot kaphatok?

Ezért többletpontot kaphatok?

Figyelt kérdés

" 2. tartós nevelt (1997. november 1-jét megelőzően

állami nevelt volt). "

Ez van benne a többletpontoknál,én 1996 augusztusában kerültem a szüleimhez és 1996 januárjában születtem.

Akkor nekem jár ez a 40 pont vagy nem,mert már nem vagyok állami nevelt,de 1997 előtt az voltam.

Nem igazán akarok erről beszélni a tanárokkal,mert nem tudják rólam ezt az egészet.

Anya azt mondja ez nekem nem jár,mert nem vagyok se állami nevelt,tartós nevelésbe vett.De ott azt írja,hogy 97 előtt az volt és én azelőtt 96ban az voltam egy ideig...


Valaki volt már így?

Előre is köszönöm a válaszokat!



#érettségi #örökbefogadás #tartós nevelésbe vett #állami nevelt
2013. dec. 6. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
a pluszpont akkor jár, ha a KÖZÉPISKOLAI TANULMÁNYOK IDEJE ALATT rendszeres gyermekvédelmi támogatásban részesült, vagy állami gondozott volt vagy a jegyző a szociális helyzete miatt gondozásba vett. Én úgy gondolom te nem tartozol ezekbe a kategóriákba.
2013. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!